تبریز فایننس

آدرس های فعال ADA در ماه نوامبر چهار برابر شد

آدرس های فعال ADA در ماه نوامبر چهار برابر شد : تعداد آدرس‌های فعال در شبکه آداکاردانو از ماه اکتبر تا نوامبر چهار برابر شد، این امر به خاطر افزایش فعالیت‌های زنجیره‌ای و کاهش هزینه‌های تراکنش در شبکه به طور متوسط ​​از 0.45 دلار به 0.38 ، می باشد.

 

 

طبق گزارش اخیر  CryptoCompare، در ماه اکتبر 50,506 آدرس فعال در بلاک چین کاردانو وجود داشت، در حالی که در ماه نوامبر در مجموع 216,072 آدرس فعال وجود داشت.

 

 

آدرس های فعال ADA در ماه نوامبر چهار برابر شد

 

 

فعالیت در بلاک چین کاردانو به لطف راه‌اندازی آتی چندین پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) که شامل SundaeSwap، یک «صرافی غیرمتمرکز مقیاس‌پذیر بومی و پروتکل تأمین نقدینگی خودکار» است، احتمالاً افزایش یافته است.

 

 

گزارش CryptoCompare نشان می‌دهد که تراکنش‌های ماهانه در بلاک چین کاردانو ۷۵.۸ درصد رشد کرده و به ۴۶.۲ میلیون در نوامبر رسیده است که بالاترین سطح ماهانه از اولین ماه عرضه است. در جزئیات این گزارش، میانگین نشانی‌های موجودی صفر روزانه نیز 82.1 درصد از 66000 به 120000 افزایش یافت.

 

 

همانطور که CryptoGlobe گزارش داد، تعداد آدرس‌های موجود در شبکه Cardano که ADA را در اختیار دارد، حتی در بحبوحه رکود بازار ارزهای دیجیتال که منجر به از دست دادن بیش از 400 میلیارد دلار سرمایه در فضا شد، به بیش از یک میلیون رسیده است. به طور مشابه، در اوایل این ماه، شبکه پس از پردازش 20 میلیون تراکنش به نقطه عطفی دست یافت.

 

 

قیمت Cardano در اوایل سال جاری پس از تکمیل فاز قرارداد هوشمند خود “Goguen” افزایش یافت و اکوسیستم اکنون در حال حرکت به فاز “Basho” خود است که بر مقیاس‌سازی شبکه متمرکز است. CryptoCompare می افزاید: اکنون با پیش بینی ترافیک شبکه بالاتر از راه اندازی برنامه های غیرمتمرکز جدید، اندازه بلاک ها با 8 کیلوبایت به 72 کیلوبایت افزایش می یابد.

 

 

قابل ذکر است، بیش از 70 درصد از عرضه ADA در شبکه سهام داده شده است، و دارندگان را در حالی که منتظر راه اندازی برنامه های غیرمتمرکز جدید هستند، علاقه مند می کند.

 

 

همانطور که گزارش شد، گزارش CryptoCompare همچنین نشانگر این است که کل ارزش قفل شده (TVL) در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بلاک چین Solana ($SOL) در ماه نوامبر رشد کرده است این رویداد زمانی اتفاق افتاد که کارمزد تراکنش‌های اتریوم در آن ماه به بالاترین حد خود رسید که در نتیجه سرمایه‌گذاران به خاطر کارمزدهای ارزان تر تراکنش به سرمایه گذاری در ارز سولانا روی آوردند.

 

 

این خبر که خواندید مربوط به این بود که ، آدرس های فعال ADA در ماه نوامبر چهار برابر شد . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *