تبریز فایننس

یک نهنگ طی 48 ساعت 1010 NFT فروخت

طی 48 ساعت 1010 NFT فروخته شد

بنا به داده‌های ارائه شده توسط Nansen، جفری هوانگ، نهگ NFTها که با نام Machi Big Brother نیز شناخته می‌شود، طی 48 ساعت 1010 توکن را در ازای مجموعا 11680 اتریوم معادل حدود 18 میلیون دلار به فروش رساند.

موسسه Nansen در رشته توییت روز 25 فوریه به فعالیت معاملاتی طی دو روز گذشته اشاره کرد و اذعان داشت که این اتفاق احتمالا بزرگ‌ترین فروش NFT در تاریخ را رقم زده است.

این رویداد فروش برجسته شامل 90 NFT از BAYC، 191 توکن از مجموعه‌ی MAYC و 308 Otherdeed NFT بوده است.

هرچند لازم به ذکر است که Machi پس از این فروش 991 NFT را بازخرید کرد. موسسه Nansen احتمال داد که این اقدام می‌تواند جهت کسب کمی سود و همچنین انجام یک Wash Trade بزرگ جهت کسب سود هنگفت از ایردراپ بلر انجام شده باشد، یا اینکه موضوع با دستکاری شفاف بازار ارتباط دارد.

بنا به گزارشات Machi یکی از بزرگ‌ترین دریافت کنندگان ایردراپ توکن BLUR از بازار معاملاتی بلر است. در روز 14 فوریه، این پروژه اولین دور ایردراپ‌های خود را برای جامعه راه‌اندازی کرد. تعداد توکن‌های ایردراپ شده وابسته به سطح استفاده‌ی کاربر از پلتفرم مذکور و فعالیت معاملاتی بر اساس NFTهای اتریوم متغیر بود.

در روز 17 فوریه پلتفرم تحلیل بلاکچین Arkham Intel اشاره کرد که Machi حدود 1.8 میلیون توکن BLUR دریافت کرده است و تمام آن را در ازای 1.3 میلیون دلار نقد کرده است.

به همین دلیل، ممکن است Machi با افزایش فعالیت معاملاتی NFT به دنبال دریافت توکن‌های جدید BLUR در دور بعدی ایردراپ باشد.

برای اطلاع از اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس وب سایت تبریز فایننس بهترین مرجع در این زمینه است که می توانید مراجعه کنید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *