تبریز فایننس

40 هزاری شدن بیت کوین / تاثیر صحبت های رئیس SEC بر روند

40 هزاری شدن بیت کوین

40 هزاری شدن بیت کوین : طبق گزارشات اخیر دنیای کریپتو کارنسی، این اولین بار است که در طی شش هفته اخیر به زیر 40 هزار دلار رسیده است. بیشتر تحلیل‌گران بازار ارز دیجیتال دلیل اصلی روند نزولی بیت کوین را ، صحبت‌های رئیس کمیسیون بورس آمریکا (گری گنسلر)می دانند.

طبق گفته ها، قیمت بیت کوین که روز سه‌شنبه تا محدوده ۴۷,۳۰۰ دلار افزایش داشته است، به یکباره از ساعت پایانی دیروز روند نزولی را آغاز کرده است. براساس این روند نزولی ، شکل‌گیری کف را در ۳۹,۶۵۰ دلار تجربه کردیم.

 

40 هزاری شدن بیت کوین

 

ولی در مقایسه 30 ارز دیجیتال برتر در بازار ارز دیجیتال، 29 ارز دیجیتال  روند نزولی را در ساعات گذشته تجربه کرده است.

 

طبق شاخص ترس و طمع ، ترس شدیدی در بازار حکمفرما است . حدود یک ماه پیش بود که این شاخص از طمع شدید معامله‌گران ، اطلاع رسانی انجام داده بود.

بعد از آنکه گری گنسلر در صحبت های اخیر خود ، استبیل کوین را ابزار قمار خوانده بود سقوط ارزها یکی پس از دیگری رخ داد. از طرفی هم ، بسیاری از کارشناسان و فعالان حوزه ارز دیجیتال ، از این سقوط به عنوان اتفاقی مثبت یاد  کردند. براساس نظر آنها، سقوط بیت کوین به زیر ۴۰,۰۰۰ دلار را میتوان فرصتی بی نظیر برای خرید بیت کوین در کف برشمرد.

 

یکی دیگر از کارشناسان مثل مستر ویل ، طی توییتی از احتمال شروع روند نزولی این بیت کوین خبر داده است.او در توییت خود به 30 هزار دنبال کننده خود نوشت:

 

روند نزولی بیت کوین شروع شده است.

 

مدیرعامل گلکسی دیجیتال (مایکل نووگراتز)، طبق مصاحبه‌ای با شبکه سی‌ان‌بی‌سی داشت عنوان کرد که از این موضوع اصلا مضطرب نیستند. و ۴۰,۰۰۰ دلار را می توان سطحی پراهمیت برای بیت کوین دانست و تا زمانی که قیمت در زیر این سطح تثبیت نشود، وضعیت بازار خوب می باشد.

 

این خبر را که خواندید مربوط به 40هزاری شدن بیت کوین و حواشی اخیر آن بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای انواع بازار های مالی نظیر : بازار ارز دیجیتال ، بازار بورس و بازار جهانی فارکس مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند به این بازار ها ورود کند و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *