تبریز فایننس

200 میلیارد شیبا به کیف پول یک نهنگ واریز شد

واریز 200 میلیارد شیبا به کیف پول یک نهنگ

 بنا به توییت اخیر از سوی ردیاب کیف پول WhaleStats، حدود 11 ساعت پیش نهنگ ناشناس BlueWhale0073 که توسط این پلتفرم رتبه‌ی 254 را کسب کرده است کمی بیش از 201 میلیارد میم کوین شیبا خریداری کرد. این اتفاق در حالی رخ داده است که بر اساس داده‌های CoinMarketCap، کوین SHIB افت هفتگی 10 درصدی را به نمایش گذاشت و اخیرا توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا اعلام کرد که وی صرفا بر روی Shibarium تمرکز خواهد کرد.

پلتفرم WhaleStats خرید حدود 200 میلیارد توکن شیبا در مجموع را شناسایی کرد. نهنگی که این رقم را خریداری کرده است با توجه به نرخ مبادلاتی SHIB/USD در زمان خرید، مبلغ 2.2 میلیون دلار در ازای آن پرداخت کرده است.

به طرز عجیبی به نظر می‌رسد که این خرید صرفا مبنی بر اهداف کسب سود سریع انجام شده است، در لحظه‌ی نگارش این خبر کیف پول این نهنگ تنها بخش کوچکی از توکن‌های شیبا را در اختیار دارد. نمودار دایره‌ای بر روی صفحه‌ی این کیف پول از واریز مقداری شیبا که 35.62 درصد از پورتفوی آن را تشکیل می‌داد خبر می‌دهد. همچنین، شیبا در بخش توکن‌های خروجی این نمودار نیز قرار دارد. در این بخش، شیبا 29.62 درصد از مجموع را تشکیل می‌دهد.

بر اساس چارت SHIB/USDT بر روی بایننس، از روز 1 مارس دومین میم کوین بزرگ بازار حدود 10 درصد افت قیمت را تجربه کرده است. هفته گذشته در روز 3 مارس شیبا طی یک ساعت 7 درصد افت را تجربه کرد و کندل قرمز بزرگی را بر جای گذاشت.

جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس که بهترین مرجع می باشد مراجعه کنید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *