تبریز فایننس

رئیس جمهور السالوادور می‌گوید: 2 کشور دیگر در سال 2022 بیت کوین را خواهند پذیرفت !

رئیس جمهور السالوادور می‌گوید: 2 کشور دیگر در سال 2022 بیت کوین را خواهند پذیرفت

نجیب ابوکیله (Nayib Bukele)، که سال گذشته با تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی پذیرفته است، تاریخ ساز شد، معتقد است که دو کشور دیگر نیز از این الگو در سال 2022 پیروی خواهند کرد.

 

به جرات می توان گفت که السالوادور بازترین کشور از نظر پذیرش بیت کوین است زیرا رای به تبدیل شدن این دارایی به ارز قانونی در سال 2021 داده است.

 

پس از این حرکت تاریخی، کشور و رئیس جمهور طرفدار بیت کوین آن به تشریح شایستگی های بیت کوین، انباشت کردن بیشتر در طول افتهای قیمتی و استفاده از عایدیها برای ساختن مدارس و بیمارستان ها ادامه داده اند.

 

علی‌رغم افزایش انتقادات از سوی سازمان‌های مالی سنتی مانند بانک انگلستان و صندوق بین‌المللی پول، ابوکیله عقب‌نشینی نکرده است. درست برعکس، او و بسیاری از حامیان ارز دیجیتال قصد دارند یک شهر بیت کوین در السالوادور بسازند.

 

یکی از پیش‌بینی‌هایی که او امروز برای بیت‌کوین در سال 2022 ذکر کرد، این است که ساخت و ساز شهر در سال جاری آغاز خواهد شد.

او همچنین بر این باور است که دو کشور دیگر مسیر السالوادور را دنبال خواهند کرد و بیت کوین را به عنوان ارز قانونی قبول خواهند کرد.

 

Bukele در کنفرانس سالانه بیت کوین یک شگفتی بزرگ احتمالی را تشریح کرد. جالب اینجاست که نسخه 2021 چنین شگفتی را به همراه داشت زیرا السالوادور برنامه های خود را برای پذیرش BTC در آن رویداد اعلام کرد.

 

در حالی که قدرتمندترین اقتصاد جهان همچنان به نحوه نزدیک شدن به بیت کوین و کل صنعت کریپتو می پردازد Bukele پیشبینی می کند بیت کوین به یک “مسئله انتخاباتی اصلی در انتخابات امسال ایالات متحده” تبدیل شود .

 

از نظر قیمت، رهبر السالوادور گفت که بیت کوین در نهایت با لمس 100000 دلار وارد یک قلمرو شش رقمی خواهد شد

 

این خبر را که خواندید مربوط به این بود که رئیس جمهور السالوادور می‌گوید: 2 کشور دیگر در سال 2022 بیت کوین را خواهند پذیرفت . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *