تبریز فایننس

معرفی مارکت پلیس فاندیشن

معرفی مارکت پلیس فاندیشن

Foundation یک بازار NFT مبتنی بر اتریوم است که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد. این پلتفرمی است که هدف آن ایجاد یک اقتصاد خلاق جدید است که در آن سازندگان می توانند از بلاکچین اتریوم برای ارزش گذاری کار خود به روش های کاملاً جدید و ایجاد ارتباطات قوی تر با حامیان خود استفاده کنند.

در حال حاضر دارای ۲۶۰۰۰۰ عضو ثبت شده و بیش از ۱۰۰۰۰۰ NFT برای فروش است. همه NFT ها با استفاده از ETH فروخته می شوند و کاربران باید ETH را در کیف پول خود داشته باشند تا در یک مزایده شرکت کنند.

در حال حاضر سه نوع NFT در پلتفرم Foundation ارائه می شود: تصاویر، ویدئوها و آثار هنری سه بعدی.

 

معرفی مارکت پلیس فاندیشن

 

دو نوع بازار NFT وجود دارد: اولیه و ثانویه. بازارهای اولیه، بازارهایی برای NFT هستند که برای اولین بار فروخته می شوند. بازارهای ثانویه برای NFT هایی هستند که قبلاً فروخته شده اند و مجدداً فروخته می شوند.

گردآورندگان می توانند برای NFT های بازار ثانویه مانند NFT های بازار اولیه پیشنهاد دهند. بنیاد برای تمام فروش های موجود در بازار هزینه خدمات ۱۵٪ را دریافت می کند.

 

مزایده های NFT در فاندیشن چگونه انجام میشود؟

سازندگان می‌توانند با دریافت دعوتنامه از یک عضو ثابت با حداقل ۱ NFT فروخته شده، شروع به ضرب NFT در پلتفرم کنند.

مشخصات شخصی آنها به کیف پول MetaMask آنها گره خورده است و آنها به ETH برای پوشش هزینه های کارمزد برای ضرب NFT نیاز دارند.

همچنین کلکسیونرها برای مناقصه باید ETH را در کیف پول خود داشته باشند. هنگامی که آنها در یک مزایده پیشنهاد می دهند، هزینه کارمزد در یک قرارداد هوشمند سپرده می شود. اگر در مزایده بیش از حد پیشنهاد دهند، هزینه به کیف پول آنها برگردانده می شود.

با ارزش ترین NFT در Foundation اولین و تنها NFT ادوارد اسنودن به نام « آزاد بمان » بود. NFT به قیمت ۲۲۲۴ ETH (5 میلیون دلار در آن زمان) فروخته شد. این یک تصویر امضا شده از تصمیم دادگاه ایالات متحده است که برنامه نظارت جمعی NSA را غیرقانونی اعلام کرد.

دیگر حراج های قابل توجه عبارتند از Nyan Cat ، یک انیمیشن اینترنتی محبوب که توسط سازنده اصلی آن در Foundation فروخته شد. Nyan Cat NFT به قیمت ۳۰۰ ETH (1.2 میلیون دلار) فروخته شد.

 

مزایده های NFT در فاندیشن چگونه انجام میشود؟

 

سازندگان می‌توانند NFT‌های خود را در یک حراجی با «قیمت رزرو» پایه فهرست کنند. این حداقل قیمت پیشنهادی برای هر NFT است. هنگامی که شخصی برای NFT پیشنهاد می دهد، شمارش معکوس ۲۴ ساعته خودکار شروع می شود. اگر NFT ظرف ۲۴ ساعت فروخته نشود، حراج بسته می شود.

اگر یک مجموعه‌دار ظرف ۱۵ دقیقه پس از بسته شدن حراج پیشنهادی را ارائه کند، حراج تا ۱۵ دقیقه دیگر تمدید می‌شود. تا زمانی که پیشنهادها در فواصل ۱۵ دقیقه ای پس از آخرین پیشنهاد ارائه شود، گردآورندگان می توانند مدت زمان نامحدود را تمدید کنند.

کلکسیونرهایی که در حراجی ها برنده می شوند، NFT هایشان به طور خودکار به کیف پولشان منتقل می شود. NFT ها نیز در زیر نمایه کلکسیونر ظاهر می شوند. سپس گردآورنده می تواند NFT خود را در گالری مجازی Foundation خود نمایش دهد و آنها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. آنها همچنین می توانند آنها را در بازارهای شخص ثالث دوباره بفروشند.

موسس Foundation چه کسی است؟

بنیاد توسط کایون تهرانیان (Kayvon Tehranian)، کارآفرین مستقر در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا تأسیس شد. کایوان یک کارآفرین سریالی است که از دانشگاه پرینستون فارغ التحصیل شده است. در یک سخنرانی اخیر در TED، او روشی را که NFTها اینترنت آینده را شکل می دهند ، مورد بحث قرار داد.

سیستم دعوت Foundation.app

پلتفرم Foundation تمرکز هنرمند محور دارد و به کیفیت NFT های آنها اهمیت می دهد. پلتفرم‌های رقیب مانند OpenSea  به هر کسی که حساب کاربری دارد این امکان را می‌دهد تا شروع به استخراج NFT و فروش آنها کند.

بنیاد به سازندگان اجازه نمی‌دهد NFT‌ها را در پلتفرم خود بفروشند مگر اینکه توسط سازنده دیگری دعوت شده باشند. علاوه بر این، سازنده باید حداقل ۱ NFT در Foundation فروخته باشد تا توانایی ارسال دعوتنامه را داشته باشد.

 

سیستم دعوت Foundation.app

 

گزینه های عضویت پولی وجود ندارد که به کاربران اجازه دهد از الزامات دعوت رد شوند. برای تبدیل شدن به یک خالق NFT، بهترین راه ایجاد یک رابطه نزدیک با یکی از اعضای فعلی جامعه بنیاد است.

سازندگان مشتاق می توانند از یکی از حراج های فروخته شده در بنیاد بازدید کنند و با استفاده از اطلاعات تماس در نمایه خود به اعضای مستقر پیام دهند. پس از آن، آنها می توانند از آنها دعوت بخواهند. بنیاد گاهی اوقات برای افرادی که در کانال Discord خود پست می گذارند، جوایزی را اهدا می کند.

چگونه در فاندیشن NFT تولید کنیم؟

سازندگان آثار هنری خود را برای تولید NFT در Foundation آپلود می کنند. فرمت های قابل قبول فایل JPG، PNG و ویدئو هستند. فایل ها در سرورهای فاندیشن آپلود نمی شوند، اما در IPFS ( سیستم فایل بین سیاره ای) ذخیره می شوند . ISFS یک شبکه ذخیره سازی فایل نظیر به نظیر است که غیرمتمرکز است.

 

چگونه در فاندیشن NFT تولید کنیم؟

 

سازنده باید یک موجودی ETH داشته باشد تا هزینه کارمزد را برای تراکنش تولید پوشش دهد. آنها همچنین باید با پرداخت هزینه کارمزد، معامله ای را امضا کنند، مانند امضای قرارداد در زندگی واقعی. این امر آنها را به عنوان خالق اصلی NFT تأیید می کند و آنها در آینده مستحق دریافت حق امتیاز هستند.

NFT تازه ساخته شده در کیف پول MetaMask سازنده سپرده می شود. آنها کاملاً کنترل رمز NFT را در دست دارند و تیم فاندیشن هرگز نمی تواند NFT یا وجوه آنها را دریغ کند.

سازندگان ۸۵ درصد از قیمت فروش را نگه می دارند. با این حال، سازندگان از هرگونه فروش مجدد در بازار ثانویه ۱۰ درصد حق امتیاز دریافت می کنند. اگر یک NFT در بازار فاندیشن فروخته شد و دوباره در OpenSea یا بازارهای NFT رقیب فروخته شد، کیف پول اصلی که NFT را ایجاد کرده است، ۱۰ درصد از فروش را به حساب می‌آورد.

NFT های ایجاد شده در نمایه سازنده نمایش داده می شوند. سازندگان می توانند نمونه کارها بسازند و مجموعه هایی از NFT ها را بفروشند. آنها می توانند با افزودن عکس خود و پیوند دادن حساب های رسانه های اجتماعی خود، نمایه خود را تنظیم کنند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد پروفایل خود را شخصی‌سازی کنند و اطلاعات بیشتری درباره خود با مجموعه‌داران بالقوه به اشتراک بگذارند.

NFT های سه بعدی چیست؟

Foundation اولین پلتفرمی بود که NFT های سه بعدی را به بازار خود معرفی کرد. NFT های سه بعدی دسته ای از NFT های نوظهور هستند که به صورت سه بعدی قابل مشاهده هستند. آثار هنری به صورت سه بعدی را می توان با استفاده از واقعیت افزوده در فضای فیزیکی نمایش داد. گردآورنده‌ها می‌توانند آن‌ها را روی رایانه یا دستگاه‌های تلفن همراه خود مقیاس کنند.

ایده پشت NFT های سه بعدی روی پایه ها این است که “افق های خود را گسترش دهیم و دسته جدیدی از آثار هنری را تجربه کنیم.” سازندگانی که علاقه زیادی به پرینت سه بعدی دارند می توانند طرح های منحصر به فرد خود را با استفاده از این ویژگی بفروشند.

چگونه می توان برای NFT ها در Foundation مناقصه داد؟

فاندیشن برای همه مجموعه‌داران بدون نیاز به دعوت باز است. اگر یک مجموعه‌دار بخواهد NFT‌ها را کاوش کند، می‌تواند به بازار بنیاد NFT مراجعه کند . بازار به آن‌ها اجازه می‌دهد تا جستجوی خود را با استفاده از معیارهایی مانند حداقل/حداکثر قیمت ETH، نوع بازار (اولیه/ثانویه)، و نوع رسانه (تصویر، ویدیو، سه بعدی) محدود کنند.

اگر یک مجموعه‌دار بخواهد پیشنهادی بدهد، باید حداقل قیمت ذخیره‌ای را که پدیدآورنده آن تعیین می‌کند، پیشنهاد دهد. اگر آنها به کسی پیشنهاد بیشتری می دهند، قیمت پیشنهادی آنها باید ۱۰٪ از آخرین پیشنهاد بیشتر باشد.

 

چگونه می توان برای NFT ها در Foundation مناقصه داد؟

 

اگر پیشنهاد جمع آوری کننده رضایت بخش باشد، سیستم خودکار محاسبه می کند، در غیر این صورت آنها یک پیام خطا دریافت خواهند کرد. اگر آنها پیشنهاد نهایی باشند، NFT به آنها تعلق می گیرد و موجودی ETH آنها برای پرداخت هزینه NFT استفاده می شود. وجوه بلافاصله به هنرمند منتقل می شود.

چگونه NFT ها را روی Foundation منتقل کنیم؟

اگر هنرمندی بخواهد NFT خود را از بازار خارج کند، ابتدا باید آن را از لیست خارج کند. در داشبورد خود، گزینه “Transfer NFT” را از منوی کشویی پیدا می کنند.

برای انتقال NFT، آنها باید یک آدرس ERC-20 مانند آدرس کیف پول MetaMask داشته باشند. پس از تایید تراکنش، NFT به آن کیف پول منتقل می شود. Etherscan.io یک منبع مفید برای ردیابی انتقال NFT به و از پلتفرم است.

مراحل ثبت حساب

به Metamask متصل شوید

حساب بنیاد شما باید به کیف پول Metamask شما و همچنین سایر حساب های بازار متصل باشد. بهتر است قبل از دعوت، حساب بنیاد خود را با Metamask خود راه اندازی کنید، اگرچه می توانید پس از دریافت دعوت نامه نیز یک حساب بنیاد ایجاد کنید.

 

1. به Metamask متصل شوید

 

بروید و روی اتصال کیف پول (Connect Wallet) در بالای سمت راست کلیک کنید.

 

«اتصال کیف پول»(Connect Wallet)

 

پیام “Connect Your Wallet” ظاهر می شود. سپس روی “MetaMask” کلیک کنید و پنجره Metamask را مشاهده خواهید کرد. همانطور که پیام بازشو شما را هدایت می کند، دستورالعمل را دنبال کنید.

 

پیام "Connect Your Wallet" ظاهر می شود. 

 

پس از تمام مراحل از جمله امضا، اکنون تنظیمات حساب را در Foundation و اتصال Metamask به پایان رساندید. اکنون می توانید اطلاعات و تصاویر نمایه خود را از دکمه “ویرایش پروفایل” ویرایش کنید.

در این مرحله، شما هنوز به عنوان خالق اثر در Foundation ثبت نام نکرده اید و واجد شرایط نیستید که NFT های خود را در بازار بنیاد فهرست کنید. شما اکنون فقط به عنوان جمع کننده ثبت نام کرده اید. برای شروع ساخت NFT های خود، دعوت را بپذیرید و فعال سازی حساب سازنده را تکمیل کنید.

 

دعوت را بپذیرید و خود را به عنوان یک خالق فعال کنید

 

پیوند “دعوت کننده” خود را باز کنید و پیام بالا را خواهید دید. روی دکمه «پذیرش دعوت» کلیک کنید و به صفحه ویرایش نمایه خواهید رفت.

 

روی دکمه «پذیرش دعوت»

 

حالا شما دعوتید!

 

حالا شما دعوتید!

 

فعال‌سازی، از شما خواسته می‌شود حساب توییتر خود را تأیید کرده و آن را به حساب بنیاد خود متصل کنید. این یک مرحله ضروری برای فعال کردن حساب شما برای برش NFT است. با کلیک کردن روی دکمه “تأیید توییتر” ادامه دهید.

 

فعال‌سازی

 

این سیستم به شما امکان می دهد یک توییت با شناسه (آدرس کیف پول) خود ارسال کنید.

 

این سیستم به شما امکان می دهد

 

پس از ارسال توییت، فراموش نکنید که URL توییت را کپی کنید.

 

پس از ارسال توییت، فراموش نکنید که URL توییت را کپی کنید.

 

بازگشت به صفحه ویرایش بنیاد، بخشی را برای چسباندن پیوند کپی شده مشاهده خواهید کرد. پس از تکمیل فرآیند تایید، نام حساب توییتر خود را در بخش تایید توییتر مشاهده خواهید کرد. اکنون تمام مراحل فعال سازی سازنده انجام شده است!

معرفی دوره های  تبریز فایننس

دوره ارز دیجیتال : 

دوره ارز دیجیتال در تبریز : محور بیشتر مکالمات روزمره این روزها در اطراف ارزهای دیجیتال می چرخد. سیل عظیمی از توجه به این ارزها نشانگر آینده درخشان و همه گیر ارزهای دیجیتال است. این امر نشانی از ضروریت یادگیری نحوه کار در این حوزه است که تبریز فایننس برای شما به ارمغان می آورد.

آکادمی تبریز فایننس به عنوان معتبرترین و بهترین آکادمی تبریز در حوزه بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال این امکان را برایتان ایجاد می کند تا در دروه ارز دیجیتال به صورت آنلاین و یا حضوری شرکت کنید و به آسانی صفر تا صد ارزهای دیجیتال را یاد بگیرید.

سر فصل های این دوره عبارتند از:

1.آموزش کار با صرافی بین الملی

 • افتتاح و شارژ و برداشت حساب
 • معاملات spot
 • معاملات futures

2. تحلیل تکنیکال

 • آموزش تردینگ ویو
 • پرایس اکشن کلاسیک(سطوح حمایت و مقاومت ،ترند ها ، الگو های کلاسک ، الگو های کندل ستیک ، و…)
 • اندیکاتورها ونحوه ترکیب و سیگنال گیری از آن ها
 • موینگ لوریج ها
 • انواع فیبوناچی
 • ایچیموکو

3.تحلیل فاندامنتال

 • مفاهیم بلاک چین
 • دسته بندی ارزها
 • معیارهای تحلیل فاندامنتال (بررسی وایت پیپر ، رود مپ ها ، مقایس پذیری ، توکن سوزی و…)
 •  نحوه استفاده از اخبار مربوطه در معاملات
 • منابع بررسی معیار و اخبار فاندامنتال

4. مدیریت سرمایه

 • نحوه انتخاب پوزیشن  سایز

5.نحوه انتقال سود برای کنترل ریسک

 • تقسیم بندی سرمایه در hold-spot-futures
 • معیار های محاسبه وکنترل سود و ضرر در معاملات

بعد از دوره ارز دیجیتال  در آکادمی تبریز فایننس انتظار می رود شما به صورت تخصصی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال که قواعد اصلی و زیربنای یک تریدر حرفه ای در بازار های مالی هستند را یاد بگیرید.

دوره پرایس اکشن RTM:

برای جبران ضرر هایی که از بازار های مالی فارکس ، بورس ، ارز دیجیتال عایدتان شده است ،  نیاز به بهترین و بروز ترین سبک ترید بین المللی بنام RTM  می باشد که برای اولین بار در تبریز دوره پرایس اکشن  RTM توسط آکادمی تبریز فایننس با بهترین اساتید این دوره برگزار می شود.

پرایس اکشن RTM چیست؟

RTM مخفف کلمه READ THE MARKET به معنی خوانش بازار است و توسط شخصی به نام ایف میانت (IF MYANTE) از حدود سال 2010 ابداع و کشف شده است و دارای سه رکن اساسی رفتار قیمت رالی ، دراپ و بیس   می باشد که با ترکیب این سه رکن اساسی رفتار قیمت به ساختار های دست پیدا خواهیم کرد.این روش براساس حجم معاملات کار میکند و از زیر شاخه های پرایس اکشن می باشد.

RTM به جریان سفارشات ارتباط دارد . جریان سفارشات (Order flow) به این معنی می باشد که مسیر حرکت قیمت را ، وجود یا عدم وجود سفارش روی چارت مشخص میکند . که روی بازار کریپتو کارنسی و هر بازار دیگری کاربرد دارد . و هر نقطه ای که قیمت یک واکنش اساسی نشان داده است ، نشان دهنده نقاط پر سفارشی بودند که توانستند قیمت را برگردانند و ….در حالت کلی استراتژی RTM به بررسی جریانات سفارشات برای مشخص کردن اینکه سفارشات در چه مقیاس و تایم فریمی وجود دارد.قدم اول برای آشنایی با تکنیک پرایس اکشن RTM ، درک یک حرکت مشخص روی چارت می باشد.

علت نیاز به آموزش دوره پرایس اکشن RTM

 • با روش تحلیل RTM با ریسک به ریوارد های مناسب ، جوابگوی  ضرر هایی می باشد که در ترید های مختلف متحمل شده اید .
 • سبک معاملاتی RTM به ما نقاط مهم خرید و فروش و بهترین نقطه برای ورود به بازار و خروج از بازار را نشان می دهد و دلیل جبران ضرر های قبلی در بازار های مختلف و ورود به معامله با این روش ، به خاطر ریسک به ریوارد بالای 1/10 می باشد.

با گذراندن دوره پرایس اکشن RTM در چه بازار هایی از این روش می توانیم استفاده کنیم؟

در بازار های ارز دیجیتال ، بورس ، فارکس و هر بازاری که چارت قیمتی داشته باشد قابل استفاده می باشد.

سود شما در بازار های مالی مختلف با  روش تحلیل پرایس اکشنRTM چقدر است؟

این بازار در عین ظاهری ساده ، پیچیدگی های خاص خود را دارد و نیاز به تمرین و تکرار بیشتر می باشد و شما هر چقدر علم و دانش و اطلاعات و مهارت خود را بیشتر کنید نتیجه دقیق تری از نقاط بدست خواهید آورد و با ریسک کمتر ، سود بیشتری عایدتان خواهد شد.

پیش نیاز برای شرکت در دوره پرایس اکشن RTM آکادمی تبریز فایننس

مبانی اولیه هر بازار مالی ( ارز دیجیتال ، بورس ، فارکس ) که در آن می خواهید فعالیت کنید

سرفصل های دوره پرایس اکشن RTM

 • pivot تسویه
 • pivot اصلی
 • FTR
 • اجزای FTR
 • FTC
 • MPL
 • RTP
 • FO
 • سیگنال چرخشی
 • ایگنور
 • مقیاس
 • عادات بازار
 • نقاط تصمیم گیری ترید
 • آموزش معاملات در بازار فارکس

شما با طی کردن این سرفصل های  RTM در آکادمی تبریز فایننس  با آنالیز پیشرفته به نقاط حساس معامله دست خواهید یافت و معامله اصولی و موفقی خواهید داشت .

آکادمی تبریز فایننس برای اولین بار با برگزاری دوره پرایس اکشن RTM (حضوری ، آنلاین) در تبریز به صورت حضوری و در تمام شهر های ایران بدون محدودیت مکانی به صورت آنلاین دوره را برگزار می کند و این دوره می تواند کشتی نجاتی برای جبران ضرر های قبلی شما عزیزان باشد .

دوره فارکس :

آکادمی تبریز فایننس اقدام به برگزاری بهترین دوره فارکس در تبریز کرده است.تبریز فایننس یکی از برگزار کننده های دوره فارکس در سطح کشور میباشد. فارکس یک بازار بین المللی و جهانی میباشد که بزرگترین بازار مالی دنیا به حساب می آید.برای موفقیت در این بازار بزرگ میتوانید در دوره فارکس تبریز فایننس که ارائه کننده آموزش جامع در این زمینه میباشد شرکت کنید.با شرکت در دوره فارکس تبریز فایننس میتوانید در زمینه های مبانی خرید و فروش جفت ارزها،تحلیل فاندامنتال،استراتژی معاملاتی،پترن ها،… مهارت های لازم را کسب نمایید.

 

 

سرفصل های آموزشی

۱. مفهوم پیپ لات لوریج مارجین و …(مفاهیم اولیه و کلی فارکس)
۲. آموزش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال
۳.نصب و آموزش نرم افزار متاتریدر و نصب اندیکاتور و آموزش تریدینگ ویو و باز کردن حساب آزمایشی
۴. اموزش مفاهیم روند ترند لاین اسیلاتور Stochastic
۵. آموزش کامل اسیلاتور RSI و MACD
۶. انواع واگرایی
۷. مووینگ اوریج و استفاده های آن اسیلاتور Parabolic SAR و استراتژی مرتبط
۸. نحوه ی استفاده از تایم فریم های مختلف و اوردر گذاری
۹. ارائه اندیکاتور های مخصوص آموزشگاه جهت تحلیل و تارگت و استاپ گذاری
۱۰. ترکیب همه موارد آموزش داده شده ( برخلاف سایر دوره ها که مطالب بصورت جداگانه تدریس شده و در آخر از دانشجو خواسته میشود خود دانشجو ابزار ها را ترکیب و استراتژی بسازد )
۱۱. تدریس نکاتی مختصر از پرایس اکشن و ترکیب با استراتژی کلی
۱۲. معرفی سایتهای مختص اخبار فاندامنتال فارکس
۱۳. مدیریت سرمایه

 

 

مهارت هایی که کسب میکنید؟

 •  کار با بروکر ها
 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل فاندامنتال
 • روانشناسی بازار
 • مدیریت سرمایه پیشرفته
 • بررسی زیر ساخت پروژه ها و ارز ها

 

بازار کار دوره فارکس

شما میتوانید بعد از گزراندن دوره آموزشی خود به صورت حرفه ای و مستقل ترید کنید . آن دسته از افرادی که میخواهند کارفرمایی نداشته باشند و به صورت مستقل کسب در آمد کنند و یا شغل دوم ای داشته باشند پیشنهاد میشود در دوره ارز دیجیتال تبریز شرکت کنند و به صورت مستقل کسب در آمد کنند.

دوره متاورس :

سر فصل های دوره آموزش کسب درآمد از متاورس و NFT

 • مقدمه و معرفی  دوره

 • NFT چیست و کسب درآمد از خرید و فروش  آن

 • ساخت NFT

 • زمین های  متاورس  و نحوه خرید و فروش  آن

 • بازی   Gods Uncheind

 •   بازی  Axie

 • دسنترالند

 • بلاکتوپیا

 • سند باکس

 • تتان آرنا

 • League of Kingdoms

 • معرفی  سایت   play to earn

 • معرفی ارز های  آینده دار متاورسی و تحلیل آن ها

 • آموزش تحلیل فاندامنتال

تبریز فایننس بزرگترین مجموعه در شمال غرب برگزار کننده های دوره فارکس ، دوره ارزدیجیتال ، دوره پرایس اکشن RTM ، دوره متاورس و دوره بورس میباشد شما می توانید با مراجعه به سایت آکادمی تبریز فایننس از شرایط دوره ها مطلع شوید
همچنین با مراجعه به صرافی تبریز فایننس از به روزترین قیمت ارز ها مطلع شوید

 

 

تبریز فایننس را در یوتیوب سابسکرایب کنید داخل کانال تلگرام تبریز فایننس شوید و حتما اینستاگرام تبریز فایننس فالوو کنید تا از اخبار و اطلاعیه های بروز مطلع شوید همچنین جهت دریافت سیگنال های رایگان فارکس عضو کانال سیگنال فارکس شوید و برای دریافت سیگنال ارز دیجیتال  وارد کانال سیگنال ارز دیجیتال شوید.

tabrizfinance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *