تبریز فایننس

صرافی بینگبن و همکاری او با TradingView

صرافی بینگبن

 

صرافی بینگبن (Bingbon)، در اخباری از مشارکت مهم خود با ردیاب بازار TradingView پرده برداشت. طبق این همکاری ، صرافی بینگبن که در سنگاپور قرار دارد بستر لازم برای دسترسی کارگزار با TradingView که 30 میلیون نفر کاربر دارد را ایجاد کرده است.

صرافی بینگبن ادغام API با TradingView انجام داده است این یعنی اعضای TradingView اکنون با ورود به حساب کارگزاری خود ، می توانند به داده های انتقالی کارگزاری دسترسی لازمه را داشته باشند و سفارشات را مستقیماً در کارگزار ثبت کنند. پس امکان مدیریت معاملات کاربران  صرافی بینگبن در TradingView ایجاد شده است . همچنین معامله گران می توانند طبق این پلتفرم استراتژی های سرمایه گذاری خود را اعمال کنند.

صرافی بینگبن (Bingbon) در رابطه با مشارکت خود می گوید: باعث افتخار بینگبن است که با یک شرکت جهانی مثلTradingViewهمکاری داشته باشد  با این همکاری صرافی بینگبن ،صرافی تبدیل به یک زمین بازی در سطح جهانی برای معامله گران می شود، این همکاری در آینده سبب خواهد شد تا معامله گران و سرمایه گذاران ، سرمایه خود را در پلتفرم ما توسعه دهند.

هم چنین مارک تینگ ، مدیر رشد TradingView افزود: انتظار میرود که ما پروژه های همکاری بیشتر بین Bingbon و TradingView در آینده داشته باشیم.

TradingView در سال 2011 و همچنین در نیویورک تأسیس شد  ،این شرکت  از بازارهای مختلف مالی از جمله بازار ارز دیجیتال ، سهام ،ارزهای فیات ،  قراردادهای بورس اوراق بهادار و شاخص ها ، پشتیبانی می کند.  پلتفرم TradingView ترکیبی از نمودارهای زمان ،شاخص های فنی است که به صورت یکپارچه بستری را فراهم کرده ، که در آن معامله گران می توانند اتفاقهای مربوط به بازار مثل روند کاهشی و یا افزایشی را به اشتراک بگذارند و در مورد این اتفاق های مهم بازار بحث و گفتگو کنند.

صرافی بینگبن و اقدامات بزرگ این صرافی

در دو سه ماه گذشته صرافی بینگبن اقدامات خوبی نسبت به صرافی خود انجام داده است که یکی از آنها این بود که صرافی بینگبن با AdvCash متحد شد تا به معامله گران اوکراینی و قرقیزستانی فرصت دسترسی مستقیم به صرافی خود را دهد و این امر منجر به  گسترش صرافی بینگبن در این دو کشور شد.

این متحد شدن با AdvCash باعث ایجاد گزینه های مختلف پرداخت در صرافی بینگبن شدو این امکان بوجود آمد تا  بیش از یک میلیون کاربر اکنون بتوانند حساب های خود را با فیات از طریق Mastercard و Visa ، کیف الکترونیکی ADV و کارت های MIR روسی مدیریت کنند. البته این موضوع حائز اهمیت است که با توجه به زیاد بودن کاربران بازار ارز دیجیتال در اروپای شرقی ، این منطقه از جهان برای صرافی بینگبن اهمیت ویژه ای دارد. 

همچنین صرافی بینگبن پس از همکاری با AdvCash ، با پلت فرم مالی همتا به همتای Paxful نیز همکاری جدیدی آغاز کرده است و به کاربرانش این امکان را داد تا به طور مستقیم در بینگبن به شبکه جامع فیات به رمزارز این دو ارز دسترسی داشته باشند. 

صرافی بینگبن در مقایسه با دیگر صرافی ها ، به دلیل اینکه به معامله گران و سرمایه داران امکان اشتراک و ارائه پیش بینی ها و سرمایه گذاری های پرسود ارائه می کند ، مشهور شده است. معامله گران تازه کار می توانند با کپی تریدینگ افراد پیشکسوت و تجربه دار ، ترید کنند و هم چنین پیشکسوتان از این طریقکسب درآمد کنند.

همچنین پیش بینی ها نشان دهنده این است که ادغام صرافی بینگبن با TradingView ، سرمایه گذاران جدید و با تجربه بیشتری را تشویق به انجام معامله در این پلتفرم کند.

آکادمی تبریز فایننس مهمترین اخبار بازار ارز دیجیتال ، فارکس و بورس اوراق بهادار به صورت روزانه در وبسایت خودقرار می دهد که کاربران عزیز میتوانند با مطالعه این اخبار از مهم ترین خبر های بازار مالی مطلع شوند.

علاوه براین موضوع ، آکادمی تبریز فایننس ، با برگزاری دوره ارزدیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و …. با بروزترین شیوه تدریس سعی دارد که شما را به یک معامله گر حرفه ای تبدیل کند که این امر موجب افزایش سود دهی سرمایه شما در بازار های مالی می شود.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *