تبریز فایننس

خبری که باعث شد بیت کوین سقوط کنه

امروز 15 february قیمت بیت کوین در ساعت‌های ابتدایی روز ریزش 3000 دلاری داشت و تا قیمت 45570 پایین آمد یکی از دلایل این ریزش ناگهانی خبری بود که توسط دان ناتان (dan Nathan )، بنیان‌گذار Risk Reversal Advisors ، منتشر شد.
او می‌گوید که دولت ایالات متحده اجازه نخواهد داد شرکت‌هایی مانند Elon Musk’s Tesla جایگزین دلار با بیت کوین شوند. آنها “اجازه نمی‌دهند دلار از ارز ذخیره جهانی دور بماند”، که اگر شرکت‌های بزرگ به جای دلار در ترازنامه‌های خود با بیت کوین جایگزین کنند.

 

خبر بیت کوین:
وی افزود: “ما قبلاً چنین چیزی را دیده‌ایم. ما تا حدودی آن را دیده‌ایم. ” بنیان‌گذار Risk Reversal Advisors تأیید کرد، “من فقط به شما می گویم” که آنها “اجازه نمی‌دهند دلار از ارز ذخیره جهانی دور بماند” ، تأکید کرد که این به طور مؤثری است که با شرکت‌های جایگزین کننده دلار به طور فزاینده‌ای اتفاق می افتد با بیت کوین.

اگر اطلاعاتی در باره ارز دیجیتال ندارید می توانید در در دوره های ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید.

ناتان ادامه داد: “در حال حاضر، ما کمی در حالت سرخوشی به سر می‌بریم”، افزود که تسلا و btc به عنوان “دو دارایی خطرناک که در شش ماه گذشته بیش از یک تریلیون دلار سود کسب کرده‌اند و همه اینها بر اساس هیپیموم است. “

 

اگر بدنبال کلاس های غیرحضوری جامع و کامل هستید تبریز فایننس کلاس ها رو به صورت صفر تا صد توسط استاد مجرب برگزار می کند . برای شرکت در دوره بازارهای مالی آنلاین می توانید اقدام کنید . اگر از از شهر ارومیه می خواهید به ثبت نام اقدام کنید لطفا از لینک دوره ارز دیجیتال در ارومیه اقدام کنید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *