تبریز فایننس

آواتارهای جذاب NFT برای متاورس

آواتارهای جذاب NFT برای متاورس

استفاده از پروفایل شبکه های اجتماعی به عنوان یک شخصیت در دنیای مجازی می باشد. از زمان موفقیت Bored Ape Yacht و راه اندازی Hashmasks، عکس های پروفایل NFT داغ ترین جنون در دنیای متاورس بوده است. البته این پروفایل ها فقط زمانی که از آن شخصیت در دنیای مجازی استفاده شود، مفید خواهند بود. در این مقاله قصد داریم آواتارهای NFT برای متاورس را معرفی کنیم. کاربران برای این که آواتار خود را به یک آواتار متاورس جالب تبدیل کنند، به دانش فنی نیاز دارند. داشتن NFT معمولا این امکان را به افراد می دهد که به فایل های قابل دانلود دسترسی داشته باشند، این فایل ها باید وارد نرم افزار خاصی شوند. حتی ممکن است این فایل ها نیاز به تبدیل شدن داشته باشند. هر پروژه NFT برای این که بتواند در این فرآیند به افراد کمک کند، باید یک راهنمای گام به گام داشته باشد.

بهترین آواتارهای NFT برای متاورس

بهترین آواتارهای NFT برای متاورس

Bored Ape Yacht Club

اولین آواتاری که می خواهیم در لیست آواتارهای NFT برای متاورس به آن بپردازیم، Bored Ape Yacht Club می باشد. محبوب ترین مجموعه NFT در بازار، آواتار Bored Ape Yacht Club است که در حال حاضر به صورت تصاویر مسطح ساده ای هستند و تیم قرار است به زودی مدل های سه بعدی را برای دارندگان NFT ایجاد کند. بنابراین کاربران می توانند از ape خود در هر دنیای مجازی سازگار استفاده کنند. همچنین تیم Bored Ape با همکاری برندهای Animoca در حال کار کردن بر روی بازی خود هستند.

Clonex

آواتارهای Clonex توسط استودیو RTFKT ایجاد شده است و هنوز در محدوده قیمت Bored Apes قرار نگرفته است اما اینها قسمتی از امپراطوری نایک هستند. استودیو RTFKT برای دارندگان Clone، یک virtual room NFT (اتاق مجازی NFT) را در نظر گرفته و در اختیار آنها قرار داده است. همچنین امکان وارد کردن Clone به دنیای مجازی را به زودی فعال خواهد کرد. استودیو RTFKT برای Clone برنامه های بیشتری را در نظر دارد که شامل متاورس و مد می باشد.

Vox (واکس)

یکی دیگر از آواتارهای NFT برای متاورس، Vox (واکس) می باشد. اکوسیستم Gala Games برای تبدیل شدن به یک نیروی غالب، موقعیت خوبی دارد. همچنین نقش آواتارهای Vox آنها بسیار قابل توجه می باشد. در حال حاضر در یک دنیای مجازی سفارشی، هر Vox را می توان استفاده کرد. این کار برعهده ویل رایت خالق Simcity می باشد تا آن را سرگرم کننده تر کند. همچنین آواتارهای Vox، دارای ابزارهای کاربردی در داخل بازی ها و در اکوسیستم Gala Games می باشند. برای نمونه می توان به افزایش درآمد روزانه در Town Star اشاره کرد. دارندگان می توانند برای تکمیل همه چیز، یک فایل سه بعدی Vox را به زودی صادر کنند و در دنیای مجازی از آن استفاده کنند.

Fluf World

Fluf World از آواتارهای NFT برای متاورس

Fluf World این امکان را به صاحبان خود می دهند تا بتوانند در جهان های مختلف مجازی قدم بزنند. Flufs هم برای دنیایی که از فایل های VRM استاندارد صنعتی پشتیبانی می کند و هم برای دنیای مجازی voxel ایجاد خواهد شد. این تیم قبلا نوعی حیوان خانگی تحت عنوان Thingies را معرفی کرده است. همچنین به Flufs این امکان را می دهند که Fluflets بسازند. مهم تر از همه اینها، این امکان وجود دارد که آواتارهای Fluf World با بازی های مختلف ادغام شوند. همچنین برای درآمد غیر فعال، گزینه های دیفای وجود دارد و تیم می تواند مهمانی های مجازی منظمی را ترتیب دهند.

Metakrew

Metakrew ساخته شده توسط تیم Metakey NFT می باشد که مجموعه Metakrew را عرضه کرده اند. به احتمال زیاد نسبت به بقیه کمترین قیمت را دارد. Metakrew در حال حاضر فقط یک پروفایل است در حالی که تیم آن به دنبال ایجاد یک آواتار سه بعدی برای دنیای مجازی است. همچنین در بازی های آینده می توان از NFTها استفاده کرد، حتی در صورتی که این پروژه در مراحل اولیه توسعه باشد.

 

Crypto Avatars (آواتارهای رمزنگاری)

Crypto Avatars (آواتارهای رمزنگاری) نیز یکی دیگر از آواتارهای NFT برای متاورس می باشد. Crypto Avatars طبق تعریف مجموعه NFT نمی باشد، این شرکتی است که آواتارهای سفارشی را ایجاد کرده است. این کار با همکاری هنرمندان، جوامع و دیگر خلاقان صورت می گیرد. آنها همچنین تیم پشتیبان آواتارهای Bored Ape آینده هستند. در صورتی که کاربران به دنبال یک Bored Ape آواتار سفارشی باشند و بخواهند که کاملا مطابق نظر آنها طراحی شده باشند، Crypto Avatars برای انجام این کار مناسب است و کاربران باید به آنها دسترسی پیدا کنند.

Meebits (میبیتس)

Meebits (میبیتس)

Meebits اولین آوتارهای سه بعدی در بازار نبودند اما توانستند تا حد بسیار زیادی این مفهوم را به محبوبیت برسانند. Meebits بین دارندگان CryptoPunks به صورت رایگان توزیع شد. دارندگان Meebit NFT با مراجعه به وب سایت رسمی می توانند به صورت رایگان فایل های سه بعدی را دانلود کنند که این امر به آنها اجازه می دهد بتوانند در دنیای مجازی Meebit خود را ادغام کنند.

Deadfellaz (ددفلاز)

کاربران نباید زامبی های کارتونی Deadfellas را با JPEG های معمولی اشتباه بگیرند زیرا این ها به آواتارهای سه بعدی تبدیل می شوند. یکی از آواتارهای NFT برای متاورس، Deadfellaz (ددفلاز) می باشد. این تیم همچنین در دنیاهای مجازی مختلفی مانند Sandbox، Decentraland و Worldwide Webb سرمایه گذاری کرده است. به این ترتیب Deadfellas در سراسر متاورس طیف گسترده ای از کلاب های مجازی را دریافت می کند.

Visitors of Imma Degen

Visitors of Imma Degen نیز یکی دیگر از آواتارهای NFT برای متاورس می باشد که به عنوان یک آواتار بیگانه سه بعدی راه اندازی شده است. از NFTهای VOID در حال حاضر در دنیای مجازی مختلف می توان استفاده کرد و این آواتار همچنان در حال توسعه می باشد. این به زودی ضمن راه اندازی توکن خود، استیکینگ NFT را معرفی می کند و همچنین تیم اقدام به بروزرسانی آواتارهای سه بعدی برای معرفی حالات چهره خواهد کرد.

Genies

Genies از جذاب ترین آواتارهای NFT برای متاورس

آخرین آواتار در لیست آواتارهای NFT برای متاورس، آواتار Genies می باشد که قبلا با افراد مشهور زیادی همکاری داشته است و این تصور وجود دارد که در آینده همه دارای یک یا چند آواتار در اینترنت باشند. هر فردی می تواند برای خود یک آواتار داشته باشد و به هر سبکی که می خواهد لباس بپوشاند. در حال حاضر قابلیت همکاری این آواتار محدود است اما در آینده این محدودیت تغییر خواهد کرد.

 

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد NFT به سایت تبریز فایننس مراجع کنید.

همچنین منتظر دوره جدید متاورس تبریز فایننس باشید.

دوره های تبریز فایننس شامل ، ارز دیجیتال ، فارکس ، بورس ، پرایس اکشن و RTM میباشد.

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *